Brother BCS1J074102203 White
zoom_out_map
Brother BCS1J074102203 White
BROTHER
Brother BCS1J074102203 White
Brother BCS1J074102203, White, Die-cut label, Thermal transfer, Rectangle, TJ-4020TN, TJ-4120TN, TJ-4021TN, TJ-4121TN, 4.02" (10.2 cm)
30 Days to Change Your Mind
These premium coated 102mm x 74mm white labels are developed to meet your professional labelling needs, delivering high-quality print outs every time.
Brother BCS1J074102203. Product color: White, Type: Die-cut label, Print technology: Thermal transfer. Label width: 4.02" (10.2 cm), Label height: 2.91" (7.4 cm), Dimensions (WxDxH): 8.86 x 8.86 x 4.92" (225 x 225 x 125 mm). Quantity per pack: 1 pc(s), Package weight: 7.85 lbs (3.56 kg). Labels per roll: 2900 pc(s). Number of cartons per pallet: 35 pc(s), Number of layers per pallet: 5 pc(s), Quantity per pallet: 140 pc(s)