Zebra PWR-BGA24V78W1WW power adapter/inverter Indoor 78 W Black
zoom_out_map
ZEBRA
Zebra PWR-BGA24V78W1WW, RFID reader, Indoor, 78 W, 24 V, 3.25 A, Zebra
30 Days to Change Your Mind
Zebra PWR-BGA24V78W1WW. Purpose: RFID reader, Power supply type: Indoor, Output power: 78 W. Product color: Black
ZEBRA
PWR-BGA24V78W1WW
New
33 Items
PWR-BGA24V78W1WW
Product color
Black
Purpose
RFID reader
Power supply type
Indoor
Output voltage
24 V
Output power
78 W