Zebra KIT-PWR-12V50W mobile device charger Bar code reader Black
zoom_out_map
ZEBRA
Zebra KIT-PWR-12V50W, Black
Ft29,178
Ft29,178 Tax excluded
30 Days to Change Your Mind
Used to power RFD8500i Single Slot Cradles and Universal Cradle.
Used to power Single Slot Cradle, Rugged Charge Connector/Charge Dongle, and 4-Slot Battery Charger.
100-240 VAC,12V, 4.16A, 50W
Provides US DOE Level VI compliance for power efficiency.
Zebra KIT-PWR-12V50W. Charger compatibility: Bar code reader. Input voltage: 100 - 240 V. Product color: Black