Brother BDE-1J026051-102 printer label White Self-adhesive printer label
zoom_out_map
BROTHER
30 Days to Change Your Mind
Printing direct thermal labels 51mm x 26mm in size, this supply is perfect for printing admissions card labels, shelf-edge labels, discount labels and expiry or use by date labels.
Cannot be bought individually as it is delivered in packages of 16.
Direct thermal label printing
Brother BDE-1J026051-102. Product color: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Label width: 2.01" (5.1 cm), Label height: 1.02" (2.6 cm), Dimensions (WxDxH): 3.94 x 3.94 x 2.17" (100 x 100 x 55 mm). Quantity per pack: 1 pc(s), Package weight: 14.9 lbs (6.74 kg). Labels per pack: 1900 pc(s). Number of cartons per pallet: 63 pc(s), Number of layers per pallet: 9 pc(s), Quantity per pallet: 1008 pc(s)