Brother BDE-1J026076-102 printer label White Self-adhesive printer label
zoom_out_map
BROTHER
30 Days to Change Your Mind
The BDE-1J026076-102 die-cut label roll, measuring 76mm x 26mm and containing 1,900 labels per roll has been Certified by Brother International Europe. Each purchase contains 8 rolls per order.
Direct thermal label printing
Brother BDE-1J026076-102. Product color: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Label width: 2.99" (7.6 cm), Label height: 1.02" (2.6 cm), Dimensions (WxDxH): 3.98 x 3.98 x 4.13" (101 x 101 x 105 mm). Package weight: 15.1 lbs (6.84 kg). Labels per pack: 15200 pc(s), Labels per roll: 1900 pc(s). Number of cartons per pallet: 63 pc(s), Number of layers per pallet: 9 pc(s), Quantity per pallet: 504 pc(s)