Brother BSS-1D300-110 printer ribbon Black
zoom_out_map
BROTHER
30 Days to Change Your Mind
Cannot be bought individually as it is delivered in packages of 12.
Brother BSS-1D300-110. Compatibility: TD-4420TN, TD-4520TN, TD-4650TNWB, TD-4650TNWB, TD-4750TNWB, TD-4750TNWBR, Printing colors: Black, Print technology: Thermal transfer. Width: 2.56" (65 mm), Depth: 2.56" (65 mm), Height: 4.33" (110 mm). Package weight: 9.83 lbs (4.46 kg), Quantity per pack: 1 pc(s). Quantity per pallet: 1248 pc(s), Pallet weight: 1064.6 lbs (482.9 kg), Pallet height: 4.37" (11.1 cm)