Brother BDE-1J050102-102 printer label White Self-adhesive printer label
zoom_out_map
BROTHER
kr1,706.39
kr1,706.39 Tax excluded
30 Days to Change Your Mind
Printing direct thermal labels 102mm x 50mm in size, this supply is perfect for printing prescription labels, location labels and compliance labels.
Cannot be bought individually as it is delivered in packages of 8.
Direct thermal label printing
Brother BDE-1J050102-102. Product color: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Label width: 4.02" (10.2 cm), Label height: 1.97" (5 cm), Dimensions (WxDxH): 3.98 x 3.98 x 4.13" (101 x 101 x 105 mm). Quantity per pack: 1 pc(s), Package weight: 15.1 lbs (6.84 kg). Labels per pack: 1050 pc(s). Number of cartons per pallet: 63 pc(s), Number of layers per pallet: 9 pc(s), Quantity per pallet: 504 pc(s)