StarTech.com HDMI2-CABLE-4K60-5M HDMI cable 196.9" (5 m) HDMI Type A (Standard) Black
zoom_out_map
StarTech.com HDMI2-CABLE-4K60-5M HDMI cable 196.9" (5 m) HDMI Type A (Standard) Black StarTech.com HDMI2-CABLE-4K60-5M HDMI cable 196.9" (5 m) HDMI Type A (Standard) Black StarTech.com HDMI2-CABLE-4K60-5M HDMI cable 196.9" (5 m) HDMI Type A (Standard) Black
STARTECH.COM
StarTech.com HDMI2-CABLE-4K60-5M, 196.9" (5 m), HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 18 Gbit/s, Audio Return Channel (ARC), Black
• Resolutions up to 4K 60Hz using a compatible HDMI source and display
• Supports high refresh rates including 1440p 144Hz and 1080p 240Hz
The StarTech.com Advantage
StarTech.com HDMI2-CABLE-4K60-5M. Cable length: 196.9" (5 m), Connector 1: HDMI Type A (Standard), Connector 1 gender: Male, Connector 2: HDMI Type A (Standard), Connector 2 gender: Male, Connector contacts plating: Gold, HDMI version: 2.0, Data transfer rate: 18 Gbit/s, Audio Return Channel (ARC), Product color: Black
HDMI2-CABLE-4K60-5M
New
43 Items
HDMI2-CABLE-4K60-5M
Cable length
196.9" (5 m)