Compulocks 111B102IPDSB tablet security enclosure 10.2" Black
zoom_out_map
Compulocks 111B102IPDSB tablet security enclosure 10.2" Black Compulocks 111B102IPDSB tablet security enclosure 10.2" Black Compulocks 111B102IPDSB tablet security enclosure 10.2" Black
COMPULOCKS
Compulocks 111B102IPDSB, 10.2", Apple, iPad (7th gen.) 2019, A2197, A2200 iPad (8th gen.) 2020, A2270, A2428, A2429, A2430 iPad (9th..., Black, Aluminum, Steel, Key
CHF151.99
CHF151.99 Tax excluded
30 Days to Change Your Mind
Compulocks 111B102IPDSB. Maximum screen size: 10.2", Brand compatibility: Apple, Compatibility: iPad (7th gen.) 2019, A2197, A2200 iPad (8th gen.) 2020, A2270, A2428, A2429, A2430 iPad (9th.... Width: 12.2" (309 mm), Depth: 4.78" (121.4 mm), Height: 6.76" (171.6 mm). Quantity per pack: 1 pc(s)
111B102IPDSB
New
1 Item
111B102IPDSB
Brand compatibility
Apple
Maximum screen size
10.2"