StarTech.com HDMI2-CABLE-4K60-30C HDMI cable HDMI Type A (Standard) Black
zoom_out_map
STARTECH.COM
kr146.95
kr146.95 Tax excluded
30 Days to Change Your Mind
Connect reliably between HDMI UHD devices using this High Speed HDMI Cable
Seamless Compatibility
Durable Design
Supported HDMI 2.0 Features:
This HDMI Cable supports full HDMI 2.0 features:
• Resolutions up to 4K 60Hz using a compatible HDMI source and display
• Supports high refresh rates including 1440p 144Hz and 1080p 240Hz