StarTech.com DVIDDMM10M DVI cable 393.7" (10 m) DVI-D Black, White
zoom_out_map
StarTech.com DVIDDMM10M DVI cable 393.7" (10 m) DVI-D Black, White StarTech.com DVIDDMM10M DVI cable 393.7" (10 m) DVI-D Black, White StarTech.com DVIDDMM10M DVI cable 393.7" (10 m) DVI-D Black, White
STARTECH.COM
StarTech.com DVIDDMM10M, 393.7" (10 m), DVI-D, DVI-D, Male, Male, Black, White
kr735.57
kr735.57 Tax excluded
30 Days to Change Your Mind
The StarTech.com Advantage
- Overcomes limitations of shorter-length cables with a 10m connection between DVI-D devices
- Guaranteed reliability
StarTech.com DVIDDMM10M. Cable length: 393.7" (10 m), Connector 1: DVI-D, Connector 2: DVI-D. Compliance certificates: RoHS, Certification: CE. Cable diameter: 0.339" (8.6 mm), Weight: 32.5 oz (920 g). Quantity per pack: 1 pc(s), Package width: 10" (255 mm), Package depth: 13" (330 mm)
DVIDDMM10M
5 Items
DVIDDMM10M
Product color
Black, White
Quantity per pack
1 pc(s)
Cable length
393.7" (10 m)